Звітність до ТЦК та СП за результатом бронювання

31 жовтня 2023 р. 14:06
Переглядів: 551
0

У разі отримання наказу Мінекономіки про бронювання працівників, які документи потрібно надати до ТЦК: тільки повідомлення про бронювання військовозобов"язаного (додаток 6)? Чи правомірно ТЦК вимагає до цих повідомлень загальний список всіх військовозобов"язаних? 

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/339

Відповіді користувачів


1
Автору запитання допомогла ця відповідь

Доброго дня.

Повідомлення про бронювання  військовозобов'язаного - це додаток 5 до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 27.01.2023 р. № 76 (Поярдок № 76) , а не додаток 6 та направляється воно до ТЦК та СП, де військовозобов’язаний перебуває на військовому обліку. Направити його варто разом із супровідним листом.

Відповідно до додатка 1 Порядку № 76, список військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час, подається за галузевим або територіальним принципом. Подавати його до ТЦК та СП немає потреби. Про це див. тут.

31 жовтня 2023 р. 15:29
Анонімний користувач