Правові вимоги для організації безкоштовного харчування працівників підприємства

02 листопада 2023 р. 15:39
Переглядів: 246
0

Чи має право роботодавець (Фермерське господарство) за власні кошти організувати безкоштовні обіди працівникам виробничих відділень. Колективний Договір не приймався.

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/343

Відповіді користувачів


0

Так, ви можете за власні кошти організвувати безкоштовні обіди працівникам. 
Див. ст. 9-1 КЗпП (текст ниже). А чим зумовлено запитання?  

Підприємства, установи, організації в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові порівняно з законодавством трудові і соціально-побутові пільги для працівників.

Підприємство може матеріально заохочувати працівників медичних, дитячих, культурно-освітніх, учбових і спортивних закладів, організацій громадського харчування і організацій, що обслуговують трудовий колектив і не входять до його складу.

 

02 листопада 2023 р. 19:08
Інкогніто