Машиніст екскаватора, водій автотранспортних засобів?

12 січня 2022 р. 15:19
Переглядів: 1604
0

Доброго дня! 1. На підприємстві, де проводяться будівні роботи, використовують екскаватор JCB4CХ (двоковшовий). Чи можна назвати в штатному розписі професію робітника "машиніст екскаватора" із кодом КП 8332 код ЗКППТР 14390, замість "машиніст екскаватора одноковшового"? 2. Чи можна водіям автотранспортних засобів, які займаються перевезенням будівельного вантажу на різних машинах, встановити в штатному розписі різну оплату праці, не розподіляючи на категоріїї, або групи? Який запис вноситься до трудової книжки?

 

Svetlana

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/35

Відповіді користувачів


0
  1. Екскаватор JCB4CХ є екскаватором-навантажувачем. Якщо так, то професію слід назвати «МАШИНІСТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ МАШИН (ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ)» КП 8332, ЗКППТР 13694.
  2. Щоб встановити різну оплату праці працівникам з однаковими посадами необхідно чітко зафіксувати у документах (трудовому договорі, посадовій інструкції, штатному розписі) той факт, що у працівників різні посадові обов'язки. Краще зробити так, щоб посади іменувалися по-різному. Можна запровадити рівні, класи, розряди або розширити назви посад термінами та словами, що уточнюють місце роботи, виконувану роботу, сферу діяльності. Найменування посади працівника в штатному розписі, в наказі (розпорядженні) про прийняття на роботу і в трудовій книжці мають бути однаковими.
12 січня 2022 р. 17:03
Елена Завьялова