військовий облік

28 листопада 2023 р. 14:58
Переглядів: 240
0

Добрий день, підкажіть будь ласка, після того як підприємство надало інформацію по військовозобов"язаним до віськкомату, чи має бути від ніх якесь повідомлення, лист, тощо?Що робити працівникам далі? Дякую

індеверсал

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/354

Відповіді користувачів


0

/Наші працівники - це вчителі школи. На скільки я розумію, вони мають отримати документ з відміткою,  що стоять на обліку та тимчасово увільнені від мобілізаціії на період воєнного стану? Їм же треба пройти мед.комісію чи я помиляюся? /
Вони мають самі йти в ТЦК та СП і отримати їх. Правила № 1487, п. 1 додатку 2 з Правилами військового обліку
1. Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні:
8) особисто повідомляти в семиденний строк органам, в яких вони перебувають на військовому обліку, про зміну персональних даних, зазначених у статті 7 Закону України “Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів”, а також надавати зазначеним органам документи, що підтверджують право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації з підстав, визначених у статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”;

28 листопада 2023 р. 16:33
Інкогніто

0

Ми надали - додаток 5 та додаток 12 пол. 1487 

28 листопада 2023 р. 15:31
індеверсал

0

Наші працівники - це вчителі школи. На скільки я розумію, вони мають отримати документ з відміткою,  що стоять на обліку та тимчасово увільнені від мобілізаціії на період воєнного стану? Їм же треба пройти мед.комісію чи я помиляюся? 

28 листопада 2023 р. 15:28
індеверсал

0

а яку ви інформацію надали? Якщо дод 4, то нічого немає бути. Якщо вони у вас просили якісь списки, то також нічого не буде від них. Якщо вони щось захочуть, то напишуть знову окремо. А працівники хай працюють. 

28 листопада 2023 р. 15:07
Інкогніто