Норма робочого часу

01 грудня 2023 р. 13:08
Переглядів: 115
0

Як документально оформити встановлення норми робочого часу за квартал (обліковий період) для працівників, які працюють за графіками змінності та підсумковим обліком робочого часу?
Чи буде порушення у разі закріплення такої норми безпосередньо в графіках змінності, які затверджуюються підписом директора за погодженням з представником трудового колективу? Чи обов'язково видавати окремий наказ?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/358

Відповіді користувачів


0

норма робочого часу визначається по підприємству, а таким працівникам розробляються графіки виходу на роботу в межах норм. Див. п. 12 Методрекомендацій https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0138203-06#Text

Див тут також про норми часу https://profpressa.com/media/pdf/zarobitna-plata-s/2018/2/464723f26737482c9dcd5f446f841f20.pdf

01 грудня 2023 р. 14:21
Інкогніто