Вибір назви посади

17 січня 2022 р. 11:10
Переглядів: 1655
0

Я ФОП 3 група. Створюю курси англійської мови. Хочу прийняти на роботу викладача англійської мови людину, яка добре знає англійську, але має тільки середню освіту. Яку обрати у класифікаторі професій правильно професію для такої посади і чи маю я право приймати на таку роботу людину тільки з середньою освітою?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/37

Відповіді користувачів


0
Автору запитання допомогла ця відповідь

Класифікатор професій у групі «Інші професіонали в галузі методів навчання» містить посаду «Викладач (методи навчання)» із кодом КП 2351.2. Оскільки ця посада потребує розкриття, вона може мати вигляд «Викладач курсів англійської мови».

Щодо освіти працівника: для професій групи «Професіонали» однією з кваліфікаційних вимог є наявність вищої освіти. Але, відповідно до п. 11 Загальних положень Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Мінпраці від 29.12.2004 р. № 336, особи, які не мають відповідної освіти або стажу роботи, установлених кваліфікаційними вимогами, але мають достатній практичний досвід та успішно виконують у повному обсязі покладені на них завдання та обов’язки, можуть бути, як виняток, залишені на займаній посаді або призначені на відповідні посади за рекомендацією атестаційної комісії.

17 січня 2022 р. 15:30
Елена Завьялова