відпустка

18 січня 2022 р. 09:35
Переглядів: 883
1

доброго дня, працівник захворів лікарняний взяти не може. Чи можливо надати відпустку за власний рахунок (за угодою сторін) більшої тривалості ніж 15 кал.днів згідно ст. 26.? 

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/38

Відповіді користувачів


0

Можливо. Законом України від 17.03.2020 року №530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» було доповнено ст. 26 Закону «Про відпустки» новою нормою, а саме: у разі встановлення Кабміном карантину час перебування у відпустці без збереження заробітної плати  на даний період не включається у обмежувальний термін, встановлений частиною першою цієї статті (не більше 15 календарних днів на рік).

Постановою Кабміну від 15.12.2021 № 1336 карантин на території України продовжено

до 31 березня 2022 року.

Безоплатні відпустки роботодавець може надати лише на підставі заяви працівника. Будь-яке примусове відправлення працівників у відпустки без збереження заробітної плати є грубим порушенням законодавства про працю.

18 січня 2022 р. 10:48
Елена Завьялова