Подання даних по трудову діяльність через портал ПФУ

22 січня 2024 р. 16:42
Переглядів: 183
0

Чи необхідно подавати через портал ПФУ відомості щодо надання працівниці відпустки по догляду з дитиною до досягнення нею трирічного віку? Якщо так, то що має містити Запис про трудову діяльність у графі "Текст запису"?

Альона

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/399

Відповіді користувачів


1

Доброго дня.

Оскільки працівниця підприємства перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку інформація про нарахування заробітку роботодавцем не відображається. Тому, щоб  цей період відображався в е-трудовій, потрібно цю інформацію передати до ПФУ.

Проте якщо її паперова трудова книжка вже відсканована та передана до ПФУ через вебпортал, роботодавець має подати про неї відомості  щодо надання працівниці відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Цю інформацію можна передати до ПФУ шляхом створення електронного запису в електронному кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг ПФУ.

Для цього потрібно перейти → Комунікації з ПФУ → Відомості про трудову діяльність робітника → Продовжити →Зайти на сторінку із загальними даними працівника → Внести необхідні дані → Додати запис. У полі на відкритій сторінці у комірці «Типі події» вибрати «Догляд за дитиною до 3- х років», у комірці «Атрибут події» обрати «Початок», вказати дати назву та реквізити документу, відповідно до якого надана зазначена відпустка.І натиснути «Зберегти».

 Такий самий крок потрібно буде зробити по завершенню відпустки.

Але якщо ви вправно користуєтесь xml-файлом, це можна зробити заповнивши цю кодифікацію та оцифрувати період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.  У тексті запису вказати «Надано відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку».

23 січня 2024 р. 12:44
Анонімний користувач