Переведення працівника на нижчу посаду

14 грудня 2021 р. 14:54
Переглядів: 583
0

Вважається, що переведення працівника на нижчу відповідно до Класифікатора професій посаду є погіршенням умов роботи, тому такі дії неприпустимі. Тож чи можна, щоб не звільняти працівника, а потім знову не приймати на іншу посаду на цьому ж підприємстві, просто перевести на нижчу посаду за його заявою? 

Наталія

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/4

Відповіді користувачів


0

Якщо ситуація, наведена в запитанні, це ініціатива працівника, то він має право написати заяву про переведення зі своєї посади на будь-яку іншу і в будь-який термін.

У разі якщо ж ініціатором таких дій є роботодавець, то переведення працівника на іншу посаду, зокрема нижчу, справді є зміною істотних умов праці. У цьому випадку про таке переведення він повинен попередити працівника за два місяці (ст. 32 КЗпП), і лише за згодою останнього через два місяці перевести його на іншу посаду (роботу). 

15 грудня 2021 р. 11:54
Алла Петрашенко