зміна прізвища в трудовій

26 січня 2022 р. 08:31
Переглядів: 4255
0

які дії работодавця, якщо при  прийнятті на роботу у працівниці трудова книжка на дівоче прізвище?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/40

Відповіді користувачів


0

Відповідно до п.2.13 Інструкції № 58 зміна записів у трудових книжках про ПІБ і дату народження виконується роботодавцем за останнім місцем роботи на підставі документів (паспорта, свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, про зміну прізвища, ім'я та по батькові тощо) і з посиланням на номер і дату цих документів.

Зазначені зміни вносяться на першій сторінці (титульному аркуші) трудової книжки. Однією рискою закреслюється, наприклад, колишнє прізвище або ім'я, по батькові, дата народження і записуються нові дані з посиланням на відповідні документи на внутрішньому боці обкладинки і завіряються підписом керівника підприємства або печаткою відділу кадрів.

Запис до трудової книжки працівника щодо зміни прізвища повинен зробити роботодавець, в період роботи у якого працівник змінив своє прізвище. Але якщо це неможливо з об'єктивних причин (роботодавець ліквідований, або перебуває на непідконтрольній території тощо) відповідні записи можуть бути внесені до трудової книжки працівника новим роботодавцем.

 

26 січня 2022 р. 11:45
Елена Завьялова