Оплата праці

24 січня 2024 р. 11:01
Переглядів: 215
1

Доброго дня! Чи може директор на підприємстві отримувати дохід менший а ніж директор з маркетингу? Якщо у директора з маркетингу загальний дохід вищий за рахунок щомісячної премії за додатково виконану роботу?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/401

Відповіді користувачів


1

Якщо мова йде про приватні підприємста, роботодавець сам встановлює розмір посадового окладу працівників. Основна вимога - не менше прожиткового мінімуму , якщо йде мова про розмір заробітної плати  - не менше її мінімального розміру.  Для встановлення будь яких обмежень чи норм на підприємстві повинен бути локальний нормативний документ, в якому зазначаються норми щодо оплати праці чи обмеження щодо її виплати, які повинні бути вибудовані виключно на  основі чинного законодавства. Отже, якщо в локальних нормативних документах таких обмежень немає відповідь - може.

24 січня 2024 р. 11:28
фахівець

0

Може. Головне, щоб оклади у нього був вищим. А доплати, надбавки, то це вже "кожному по труду".

Хоча на фоні договірного регулювання оплати праці всі ці совєцькі пережитки, вважаю, спірні. Але є рішення суду на тему однакових окладів всім на рівні мінімалки, що так не можна.

Тут головне без фанатизму

24 січня 2024 р. 11:24
Інкогніто