Про надання відстрочки від призову під час мобілізації військовозобов'язаному.

24 січня 2024 р. 15:25
Переглядів: 297
0

Ми є навчальним закладом. Який документ ми повинні видати студенту денної форми навчання, який є військовозобов'язаним, щоб він  мав відстрочку від мобілізації (чи може це бути додаток 20 до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу) ? 

bdpu

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/402

Відповіді користувачів


1

Фактом підтвердження навчання в навчальному закладі для ТЦК є довідка з цього навчального заакладу з захначенням Прізвища, імя по батькові, року народження, курсу та групи навчання, обовязково зазначити форму навчання.

24 січня 2024 р. 16:37
фахівець

1

Призов громадян України на строкову військову службу під час воєнного стану не проводиться. Тому використання форм і норм цього положення не є доречним. Але дод. 20 - це просто довідка, що підтвтерджує факт вступу і навчання. Тому вважаю, що така довідка може бути використана.
Але оскільки йдеться, скоріше за все, про в/з років 25+, то ТЦК може захотіти іншого підтвердження. То ще один з варіантів: хай студент дізнається самостійно в ТЦК, який документ їм надавати. 

24 січня 2024 р. 16:28
Інкогніто