Звіт по ЄСВ

29 січня 2024 р. 11:09
Переглядів: 157
0

Добрий день! Підскажіть будь ласка, якщо в кварталі немає нарахувань по заробітній платі в 1ДФ проставляти 0? Дякую.

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/406

Відповіді користувачів


1
Автору запитання допомогла ця відповідь

Це запитання, на яке немає однозначної відповіді. Питання стоїть: чи подавати 4ДФ порожнім? 
Але воно податківцями переводиться у таке русло

https://evp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/print-466507.html
ЧИ ПОТРІБНО ПІДПРИЄМСТВУ ПОДАВАТИ ПОДАТКОВИЙ РОЗРАХУНОК, ЯКЩО ПРОТЯГОМ ЗВІТНОГО ПЕРІОДУ ДОХОДИ НА КОРИСТЬ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ НЕ НАРАХОВУВАЛИСЯ?

Таке може бути тільки в разі, коли на підприємстві відсутні наймані працівники. Відповідно, дохід у вигляді зарплати не нараховується, а отже, і розрахунок подавати не потрібно. Адже розрахунок подається тільки в разі нарахування доходів платникові податку протягом звітного періоду (п. 1 розд. II Порядку № 4). А якщо дохід працівникам був нарахований, але не виплачений у звітному періоді, тоді розрахунок слід подати.

https://tr.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/542546.html п. 4 розд. IV Порядку, яким не передбачено окремих норм щодо можливості неподання додатку 4ДФ до Розрахунку за наявності обов’язку щодо подання Розрахунку.

https://vl.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/517271.html У разі не заповнення того чи іншого рядка Розрахунку та додатків до нього через відсутність операції такий рядок прокреслюється (п. 3 розд. II Порядку). Порядок заповнення Додатка 4 «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» (далі – Додаток 4ДФ) до Розрахунку визначено п. 4 розд. IV Порядку, яким не передбачено окремих норм щодо можливості неподання додатку 4ДФ до Розрахунку за наявності обов’язку щодо подання Розрахунку.

https://km.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/599575.html Згідно з п. 1 розд. III Порядку заголовна частина Розрахунку містить інформацію щодо обраного платником типу Розрахунку, зокрема, інформацію про про додатки, що є його невід’ємною частиною.
У разі незаповнення того чи іншого рядка Розрахунку та додатків до нього через відсутність операції такий рядок прокреслюється (п. 3 розд. II Порядку).
Порядок заповнення Додатка 4 «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору»
(далі – Додаток 4ДФ) до Розрахунку визначено п. 4 розд. IV Порядку, яким не передбачено окремих норм щодо можливості неподання додатку 4ДФ до Розрахунку за наявності обов’язку щодо подання Розрахунку.

Звідси напрошується висновок: 4ДФ формувати потрібно, заповнивши шапку додатка, але рядки з 0 по кожному працівнику немає змісту формувати. Однак при поданні звітності такі порожні додатки не приймалися і звіт ніби також. Тому пробуйте: якщо пройде з порожінми додатками - ок, ні - проставте 0, ці нулі ні на що не вплинують. 
Поки так бачу

29 січня 2024 р. 12:04
Інкогніто