Запис в трудову книжку у випадку перейменування підприємства

06 лютого 2024 р. 13:10
Переглядів: 60
0

Вищестояща організація, до сфери управління якої відноститься підприємство, видала наказ про його перейменування та затвердження статуту в новій редакції. На підстві цого наказу підприємство видає свій наказ про перейменування, вчинення реєстраційних дій та внесення записів до трудових книжок. Який наказ вносити до трудових книжок? Вищестоящої організації чи наказ підприємства?

Тетяна

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/409

Відповіді користувачів


1

Доброго дня. Відповідно до Інструкції № 58 (п. 2.15) має вноситися наказ. У ній не вказано сий це має бути наказ - наказ підприємства чи вищестоящої організації. За логікою речей, наказ підприємства містить преамбулу з відсилкою на наказ вищестоящої організації, відповідно до якої видано цей наказ, тому достатньо сказати № наказу підприємства. 

06 лютого 2024 р. 13:15
Анонімний користувач