Заміна паспорта ФОП

26 січня 2022 р. 11:16
Переглядів: 3058
0

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, ФОП замінив паспорт книжечку на ай ді картку (робив собі закордонний паспорт і вирішив замінити і паспорт книжечку). Чи потрібно ФОП подавати якісь заяви чи звіти держреєстратору та в податкову, при заміні паспорту книжечки на ай ді карту? Якщо потрібно то які і в які строки? Чи можливо це зробити онлайн? Дякую

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/41

Відповіді користувачів


2
Автору запитання допомогла ця відповідь

У разі зміни паспортних даних, а це відомості , що внесені до ЄДР, фізична особа-підприємець має подати до державного реєстратора оновлені відомості. 

Внести зміни до реєстраційного номера облікової картки платника податків (паспортних даних), прізвища, ім'я, по батькові, місця проживання/місцезнаходження потрібно шляхом особистого звернення  до державного реєстратора. При цьому потрібно заповнити форму № 1 Затверджену Наказом Мінюсту  від 18 листопада 2016 року № 3268/5. 
Термінів подання відомостей про зміни немає але зволікати не потрібно. Також варто повідомити про зміни і податкову (хоча від держреєстраторів вони отримують інформацію).

Онлайн через Портал Дія, можна внести зміни лише щодо  інформації про: 

  • громадянство;
  • види економічної діяльності;
  • контактну інформацію фізичної особи-підприємця.
26 січня 2022 р. 13:37
Ольга Панфьорова