про демобілізованих

07 лютого 2024 р. 11:56
Переглядів: 71
0

Добрий день.

Мене цікавить якщо працівника для прикладу демобілізувала за станом здоровя з армії 05.02.2024 року, скільки надається днів для того щоб працівник повернувся на роботу для виконання свої посадових обовязків, чи це десь прописано в законодавстві. Дякую.

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/411

Відповіді користувачів


0

Доброго дня.

Якщо працівник звільнений з військової служби, він зобов’язаний у п’ятиденний строк прибути до ТЦК та СП для взяття його  на військовий облік (частина 11 ст. 26 Закону № 2232). Одразу після проставлення позначки у військовому квитку він має повернутися до роботи, якщо не домовлявся з роботодавцем про інше (наприклад, про відпустку), адже відпвоідно до ст.119 КЗпП за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення роботодавець зберігає місце роботи і посада на підприємстві.

07 лютого 2024 р. 12:22
Анонімний користувач