Гіг-контракт

12 лютого 2024 р. 13:05
Переглядів: 196
0

Вітаю! Чи є обмеження щодо виду робіт (функціоналу) для укладення гіг-контракту? Наприклад, чи можна оформити гіг-контракт з бухгалтером тощо?

Lara

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/412

Відповіді користувачів


1

ч. 6 ст. 17 Закону про Дія Сіті: Послуги (роботи), що надаються (виконуються) за гіг-контрактом, можуть полягати у виконанні функцій певної посади, зокрема функцій головного інженера, відповідальної особи, яка організовує роботу, пов’язану із захистом персональних даних під час їх оброблення.
Звідси роблю висновок, що можна оформити гіг-контракт з бухгалтером.

12 лютого 2024 р. 14:22
Інкогніто