Сумісництво

16 лютого 2024 р. 10:42
Переглядів: 174
0

1. Доброго дня! Допоможіть розібратися у заплутаній ситуації. Співробітник має основне місце роботи. І паралельно оформлений директором на двох ТОВ на неповний робочий день. Наприкінці місяця співробітник звільняється з основного місця роботи, на одному з ТОВ йому треба оформити основне місце роботи (там, де він числиться як сумісник)

Я правильно розумію, що на ТОВ його треба звільнити 29.02.24 як сумісника та прийняти 01.03.24 на основне місце роботи? Ситуація ускладнюється тим, що це директор ТОВ. Статутні документи, протоколи, що треба міняти додатково? Адже фактично підприємство жодного дня не залишається без директора, змінюється лише статус працівника із поєднання на основне місце роботи.

 

2. І ще. Знаю ситуації, коли людина звільняється з основного місця роботи, не повідомляє підприємству на якому зовнішнє сумісництво, і в результаті працює як сумісник без основного місця роботи. Чим це загрожує для підприємства та співробітника?

 

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/417

Відповіді користувачів


0

1. Директор - це 2в1: виконавчий орган (відповідно до ГКУ і ЦКУ) і найманий працівник (відповідно до КЗпП). Від зміни статусу за КЗпП його повноваження не змінюються. 
Тому як варіант див. тут https://profpressa.com/articles/sumisnik-osnovnii-pratsivnik-chi-mozhna-zminiti-status-bez-zvilnennia

2. Поки нічим. Хіба доведуть, що ви змовилися

16 лютого 2024 р. 11:12
Інкогніто