Заробітна плата

26 березня 2024 р. 11:04
Переглядів: 117
0

Вітаю! Ми -установа, що фінансується з бюджету. Зовнішній сумісник працює на оклад,( повну ставку). з 1 квітня зростає мін ЗП, його оклад 7500, чи треба доплачувати до мін ЗП.? Дякую

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/441

Відповіді користувачів


0

У ст. 3-1 Закону про оплату праці встановлено, що розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.

У разі укладення трудового договору про роботу на умовах неповного робочого часу, а також при невиконанні працівником у повному обсязі місячної (годинної) норми праці мінімальна заробітна плата виплачується пропорційно до виконаної норми праці.

Тому якщо сумісник працює на умовах повного робочого часу (це можливо), то так, потрібно буде доплачувати до рівня мінімальної зарплати.

26 березня 2024 р. 11:19
Інкогніто