Заповнення трудової книжки

29 березня 2024 р. 14:12
Переглядів: 188
0

Добрий день.
Підкажіть, будь ласка, працівник для працевлаштування приніс паперову трудову книжку, в ній є останній запис про прийняття на минулу роботу, а запис про звільнення відсутній так як зроблений вже в ел. форматі. Але зараз є потреба продовжити ведення паперової трудової, чи вірно буде просто продовжити вносити запит про прийнятт вже на поточному місці роботи? Нічого що буде відсутній запис в паперовій трудовій про останнє місце роботи щодо звільнення?

Daria

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/450

Відповіді користувачів


0

я вважаю, що запис про прийняття на роботу можете робити незалежно від наявності/відсутності запису про звільнення з попередньої роботи і наявності/відсутності наказу про звільнення у працівника. У ст. 48 КЗпП сказано, що (цитую) роботодавець на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі.
Приніс трудову, вимагає запис - робите. І хай це будуть його проблеми, чи є у нього запис про звільнення з попередньої роботи, чи працює він ще деінде і т.п. 
Відповідно до ст. 24 КЗпП при укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати ... трудову книжку (у разі наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб. А не наказ про звільнення. 
Тож не переймайтеся. Простий нарід спромігся Конституцію читати останнім часом, то КЗпП і поготів має знати.

29 березня 2024 р. 15:35
Інкогніто

0

для вас важливо мати копію наказу про звільнення працівника з останнього місця роботи. Маючи такий наказ ви робите запис про працевлаштування до вашого підприємства. Зі слів людей нічого не робите.

29 березня 2024 р. 15:23
фахівець