Як можна поділити щорічну відпустку?

07 лютого 2022 р. 15:13
Переглядів: 331
0

Як можна поділити щорічну відпустку?

Олена

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/46

Відповіді користувачів


0

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про відпустки», щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів.

Така неподільна частина може бути і більше 14 днів.

Неподільна частина щорічної відпустки не обов’язково має бути використана першою.

Законодавством не врегульовано, як саме повинен бути використаний залишок щорічної відпустки. Тому працівник за бажанням може подробити його навіть по одному календарному дню.

07 лютого 2022 р. 16:38
Елена Завьялова