Щорічна декларація

04 квітня 2024 р. 12:43
Переглядів: 132
0

Добрий день! Орган місцевого самоврядування. Хто контролює факт подачі щорічної декларації керівника та головного бухгалтера комунального підприємства. Дякую.

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/465

Відповіді користувачів


1

а якщо ніхто не контролює, то вважаєте, що можна не подавати, якщо закон вимагає подавати?

04 квітня 2024 р. 13:04
Інкогніто

0

а якщо серйозно, то вважаю, що це мають бути спеціально уповноважені особи на місцях. Обовязку про тотальний контроль, як це є з податковими деклараціями на сплату подаків (не делкарування доходів простим нарідом) не бачу.

Стаття 51-2 Закону. Встановлення своєчасності подання декларацій

1. Державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, а також юридичні особи публічного права зобов’язані перевіряти факт подання суб’єктами декларування, які в них працюють (працювали або входять чи входили до складу утвореної в органі конкурсної комісії, до складу Громадської ради доброчесності), відповідно до цього Закону декларацій та повідомляти Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному ним порядку.

Стаття 13-1 Закону ч. 5. Національне агентство затверджує Типове положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) та порядок надання згоди на звільнення керівника уповноваженого підрозділу (уповноваженої особи).

6. Основними завданнями уповноважених підрозділів (уповноваженої особи) є:

5) перевірка факту подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення Національного агентства про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному відповідно до цього Закону порядку;

 

04 квітня 2024 р. 13:35
Інкогніто