Договір ЦПХ

08 квітня 2024 р. 15:31
Переглядів: 184
0

Добрий день,чи можна неповнолітніх взяти на роботу по договору ЦПХ?

Tania

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/471

Відповіді користувачів


1

Можна "..за згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників".
Див. ст. 31 і 32 ЦКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15#n193

08 квітня 2024 р. 15:41
Інкогніто

0

ні, не рекомендую. В разі перевірки Держпраці проти керівника може бути порушена не лише адміністративна а й кримінальна відповідальність

08 квітня 2024 р. 15:42
фахівець