Щорічна відпустка

08 квітня 2024 р. 15:54
Переглядів: 168
0

В ТОВ не роблять ПОВІДОМЛЕННЯ працівникам про те що вони йдуть у щорічну відпустку. А лише Наказ на відпустку та заява працівника за два тижні до її настання.  Тобто наказ рахують як ПОВІДОМЛЕННЯ. Чи не є це порушенням? 

VikaSan

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/472

Відповіді користувачів


0
Автору запитання допомогла ця відповідь

Доброго дня.

Головним у наданні відпустки дотриматися двотижневого терміну повідомлення. В ст. 79 КЗпП йдеться про те, що
"конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і роботодавцем, який зобов'язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну". Тут не вказано, що це має бути саме документ під назвою ПОВІДОМЛЕННЯ. Тому якщо наказ видано за два тижні до початку відпустки та в ньому є підпис працівника, що він ознайомився з ним (також за два тижні) - то порушень немає.

08 квітня 2024 р. 16:25
Анонімний користувач