Начальник виробництва - інженер з охорони праці за сумісництвом. Правомірно?

16 квітня 2024 р. 14:34
Переглядів: 101
0

На підприємстві більше 150 штатних працівників. Чи може начальник виробництва бути оформлений за сумісництвом на посаду інженер з охорни праці, якщо в законі про охорону праці ст. 15 Служба охорони праці чітко прописано, якщо в штаті більше 50 осіб, потрібно створювати службу?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/481

Відповіді користувачів


0

Службу створювати треба обовязково.
А на роботу інженера, інспектора чи інших фахівців у службу можна приймати і за сумісництвом, вважаю.
До 50 чол сумісництво дозволено для виконання функцій служби. А якщо є служба, то вже нема вимог основне місце чи сумісництво у працівників служби. Так бачу

16 квітня 2024 р. 15:52
Інкогніто