Відпустка батьку двох дітей віком до 15 років

11 грудня 2021 р. 17:56
Переглядів: 475
0

На підприємстві працює батько двох дітей віком до 15 років, який виховує їх без дружини. Раніше йому надавалася додаткова соціальна відпустка за однією підставою — як одинокому батьку. Чи має він зараз право на таку відпустку за двома підставами: як працівник, у якого двоє дітей, і як одинокий батько)?

Бойко Юлія

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/5

Відповіді користувачів


0

Такий працівник з 2021р. має право на додаткову соціальну відпустку за двома підставами. У зв’язку зі змінами до ст. 19 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки),  які набрали чинності 09.05.2021 р. стосовно права на отримання додаткової відпустки «на дітей» не тільки матері, а й батьку дитини 
Отже, батько який має двох дітей та виховує їх без матері, має право на додаткову соціальну відпустку за 2021 рік, за двома підставами загальною тривалістю 17 календарних днів згідно з частиною другою ст. 19 Закону про відпустки.

12 грудня 2021 р. 16:57
Кадристка Кет