Робота за сумісництвом

08 травня 2024 р. 11:30
Переглядів: 129
0

Доброго дня. Питання стосується роботи за сумісництвом.

Особа працює на підприємстві (не державне) на повну ставку, 8-ми годинний робочий день. Має бажання працювати за сумісництвом у ФОПа теж на повну ставку. Чи можна по сумісництву працювати теж повну ставку?

Nata

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/508

Відповіді користувачів


1
Автору запитання допомогла ця відповідь

так, можна. Аби здоровя вистачало.
До того ж питання "робота на повну ставку" таке собі. Відповідно до ст. 102-1 КЗпП працівники, які працюють за сумісництвом, одержують заробітну плату за фактично виконану роботу. Тому суміснику можуть платит повну ставку навіть за 2 год роботи. 
 

08 травня 2024 р. 12:27
Інкогніто