Збереження середнього заробітку

14 травня 2024 р. 15:28
Переглядів: 165
0

Чи повинен роботодавець зберігати за працівником середній заробіток на період відвідування ТЦК з метою поновлення даних, у зв'язку із змінами до Закону про мобілізацію, що набудуть чинності з 18 травня.

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/514

Відповіді користувачів


0

так, повинен. І якщо того направлять на лікування, то ще й за час лікування
ст. 21 Закону № 2232 Громадяни України для виконання обов’язків, пов’язаних із взяттям на військовий облік, призовом або прийняттям на військову службу, а також особи, які направляються відповідними районними (міськими) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, Центральним управлінням або регіональним органом Служби безпеки України, відповідним підрозділом Служби зовнішньої розвідки України на медичний огляд (медичне обстеження в амбулаторних чи стаціонарних умовах), лікування, звільняються від роботи на час, необхідний для виконання зазначених обов’язків та перебування в лікувальному закладі охорони здоров’я, із збереженням за ними місця роботи, займаної посади і середньої заробітної плати.

14 травня 2024 р. 15:38
Інкогніто