Навчання уповноваженої особи із закупівель

16 лютого 2022 р. 15:05
Переглядів: 605
0

Чи варто включати до оподатковуваного доходу працівника, на якого покладено обов'язки уповноваженої особи із закупівель, вартість навчання щодо здійснення публічних закупівель? У документах зазначено, що проводиться навчання у сфері публічних закупівель щодо однієї особи замовника з наданням сертифікату про проходження навчання

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/52

Відповіді користувачів


1

 

Ні, не варто.

Закон України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Згідно з п. 8 ст. 11 Закону, уповноважені особи можуть пройти навчання з питань організації та здійснення публічних закупівель, у тому числі дистанційне в Інтернеті.

Відповідно до пп. 165.1.37 Податкового кодексу, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума витрат роботодавця у зв'язку з підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) платника податку згідно із законом

17 лютого 2022 р. 09:32
Елена Завьялова