Робочий час

17 лютого 2022 р. 15:57
Переглядів: 504
0

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, якщо працівник на основному місці роботи пішов на курси, а в нас працює зовнішнім сумісником! Які наші дії?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/54

Відповіді користувачів


0

Працівникові, який працює за сумісництвом, оплата праці здійснюється за фактично відпрацьований час виходячи з передбачених умовами оплати праці складових (посадовий оклад, надбавки та доплати до нього тощо).

Згідно з постановою КМУ від 11.05.2011 р. №524 за медичними і фармацевтичними працівниками державних та комунальних закладів (установ), які направляються до закладів післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки, зберігається середня заробітна плата за кожним місцем роботи згідно із законодавством, тобто за основним місцем роботи та за сумісництвом.

Тобто, якщо сумісник продовжує працювати — оплачуєте фактично відпрацьований час, якщо ні ( і він не є медичним чи фармацевтичним працівником) — оформляєте відпустку без збереження заробітної плати.

17 лютого 2022 р. 17:11
Елена Завьялова