доплата за виконання обов'язків

11 червня 2024 р. 11:52
Переглядів: 35
0

Доброго дня, повертаюсь до попереднього питання щодо виконання обов'язків головного бухгалтера на час його відсутності, чи обов'язково встановлювати доплату заступнику головного бухгалтера? Адже згідно постанови Ради Міністрів СРСР «Про порядок і умови суміщення професій (посад)» від 04.12.1981 р. № 1145, заступникам доплата не встановлюється? Ми можемо в наказі прописати тільки те, що заступник головного бухгалтера виконує обов'язки головного бухгалтера на період відсутності, адже це не рядовий бухгалтер?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/557

Відповіді користувачів


0

Я вважаю, що ця постанова не повинна застосовуватися, тому що вона ще часів СРСР, а з того часу у нас вже 100500 разів змінювалися умови оплати в бюджеті. Тим паче, маємо ст. 105 КЗпП, в якій сказано, що розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на умовах, передбачених у колективному договорі. А не в порядку встановленому КМУ чи щось тому подібне. Тому й твердження, що замам не слід доплачувати, як на мене сумнівне. 

11 червня 2024 р. 11:59
Інкогніто