Посада "Фахівець інклюзивно-ресурсного центру"

21 лютого 2022 р. 09:24
Переглядів: 525
0

1. Як перевести педпрацівника за посадою «ФАХІВЕЦЬ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ» (вузька спеціалізація – ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ), який був прийнятий тимчасово, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, на постійне місце роботи за посадою «ФАХІВЕЦЬ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ» (вузька спеціалізація – ВЧИТЕЛЬ-ДЕФЕКТОЛОГ), адже, згідно закону, посада в  усіх кадрових документах вказана як «ФАХІВЕЦЬ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ», без зазначення вузької спеціалізації?

2. Як розробити посадову інструкцію на цього ФАХІВЦЯ, якщо посада 1, а напрямків роботи 4 (логопед, дефектолог, реабілітолог, практичний психолог)?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/57

Відповіді користувачів


0

Посадові інструкції складаються за посадою, тому щоб скласти окрему інструкцію на вузькою спеціалізацією, ви можете розширити назви професій термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності. При цьому слід врахувати, що згідно з положеннями КП не допускається утворення розширених (подвійних) назв посад (професій) через дефіс, крім тих, що передбачені у Класифікаторі і є встановленою кодифікованою назвою однієї посади (наприклад, «секретар-друкарка» тощо). Наприклад, може бути «ФАХІВЕЦЬ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ з дефетології» та «ФАХІВЕЦЬ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ з психологічної роботи» і т. д. Тоді можна скласти за кожною такою посадою окрему посадову інструкцію.

Щодо переведення на постійну роботу: якщо ви не звільните працівника у день закінчення строкового трудового договору, договір автоматично стане безстроковим.

21 лютого 2022 р. 13:01
Елена Завьялова