Військово-облікові документи

27 червня 2024 р. 11:53
Переглядів: 79
0

Особі, якій виповнилося 17 років, за станом здоров'я видано тимчасове посвідченння військовозобов'язаного, а не приписне з відміткою  "непридатний до військової служби у мирний час і обмежено придатний у воєний час по ст.74-в, гр.І наказу МОУ №402". На сьогодні призовнику 21 рік. Термін дії документу до січня 2025 року.

Питання 1: Чому однакового віку особи належать до різної групи (призовники-рядові)? До якої групи списку відносити працівника?

Питання 2: Чи потрібно працівнику замінити документ, так як у діючому законодавстві норма "обмежено придатний" відсутня?

Вікторія

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/582

Відповіді користувачів


0

Згідно законодавства, призовник вважається особа до 25 років. За правила попередніх норм, помилки у працевлаштуванні не було. Всі інші питання, то питання самої особи, як громадянина. 

Працівника, якому є 21 рік наразі є призовником.

Заміна документа на впливатиме на ведення війського обліку на підприємстві. Допоки йде війна, йому повістки приховдити не будуть. Якщо вони й надходитимуть, то для уточнення даних, а там і вирішиться питання щодо обмеженої придатності.

27 червня 2024 р. 12:41
Анонімний користувач