працевлаштування іноземців

01 липня 2024 р. 09:55
Переглядів: 80
0

Добрий день! Як правильно працевлаштувати іноземця в Україні? 

Галина

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/587

Відповіді користувачів


1
Автору запитання допомогла ця відповідь

Добрий день. Для працевлаштування іноземіця потрібен дозвіл. Без нього можна працевлаштувати лише іноземці, які передбачені ч.6 ст. 42 Закону про зайнятість. Перегляньте її, щоб визначитися під яку категорію пдіпадає іноземець, якого ви хочете прийняти на роботу.

01 липня 2024 р. 10:08
Анонімний користувач