Звіт про чисельність військовозобов'язаних, які заброньовані (додаток 6)

02 липня 2024 р. 16:28
Переглядів: 94
1

Доброго дня! Критично важливе підприємство АПК.  Документи на критичність подавали через ДАР. Бронюємо через електронний документ https://mobplan.minagro.gov.ua/. Куди надсилати звіт про чисельність військовозобов'язаних, які заброньовані? Дякую!

Tanya

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/592

Відповіді користувачів


0

Добрий день. Відповідно до Порядку № 76, якщо ваше підприємство належить до підприємства, установи і організації, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт, надання послуг, необхідних для забезпечення потреб ЗСУ, інших військових формувань, то звіт потрібно подавати центральному органу виконавчої влади, який забезпечує формування та/або реалізує державну політику у відповідній сфері, відповідній обласній, Київській та Севастопольській міській держадміністрації (військовій адміністрації у разі її утворення), Секретаріатові Кабінету Міністрів України, органам, які здійснюють управління державним майном, що забезпечує діяльність відповідно Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

02 липня 2024 р. 16:42
Анонімний користувач