Співпраця з волонтером

14 квітня 2022 р. 00:41
Переглядів: 728
0

Доброго вечора! До закладу освіти звернувся волонтер з проханням пошити військову амуніцію. Йде освітній процес. Майстри та викладачі на даний момент працюють дистанційно вдома в безпечних для них умовах. Як діяти в такій ситуації керівництву, якими законодавчими документами користуватися? Хто приймає рішення виконувати замовлення волонтера керівник чи військова адміністрація? Які документи запросити від волонтера, укладати договір чи як? Як формити надання послуг? Чи припиняти дистанційну роботу працівників і виводити їх на робочі місця, якщо в місті бувають ракетні удари? Працівники стають також волонтерами у даному випадку? Хто відшкодовує збитки, завдані волонтером у приміщенні закладу (електро-, водопостачання,ремонт обладнання тощо)?

Yulia

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/83

Відповіді користувачів


0

Доброго дня!

Щодо запитання 1: може знати як діяти лише ваше керівництво.

Запитання 2: Не зрозуміло, що за замовлення та якого волонтера.

Запитання 3. З волонтерами укладаються договори, зразок можна подивитися в журналі "Кадровик України" №3

Запитання 4. Відповідь така ж як і в попередньому запитанні

Запитання 5. Щодо припинення дистанційної роботи може прийняти рішення лише ваше кервіництво

Запитання 6. Запитання не зрозуміле. В якому випадку?

Запитання 7. Якщо був укладений договір то в ньому має бути зазначено, якщо ні так як домовитися

14 квітня 2022 р. 14:11
Анонімний користувач

0

нема таких документів. Тому тут керівництву треба самостійно приймати "командирське" рішення. Якщо хоче допомогти справі перемоги над фашистами і шити, хай викликає швей на роботу і хай шиють. Якщо волонтер опачує пошиття, то за рахунок цієї оплати і будуть компенсовані витрати на з/п і витратні матеріали і ресурси. Якщо волонтер не оплачує, то або покриває ці витрати за рахунок коштів, за які фінансується заклад, і ці послуги/роботи можна оформити, як надання благодійної допомоги для ЗСУ. Якщо люди погодяться працювати без оплати, то так, це також буде волонтерська діяльність. 

14 квітня 2022 р. 14:02
Дмитро Кучерак