Исправление записи в трудовой и книге руху трудовых

19 квітня 2022 р. 15:33
Переглядів: 423
0

Добрый день!

Подскажите пожалуйста, сотруднику была сделана запись об увольнении в трудовую, но сотрудник остался работать.

Как правильно анулировать данную запись?

В книге руху трудовых также была сделана запись.

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/90

Відповіді користувачів


1

Добрий день!

Якщо записи були внесені, отже, відбулося звільнення. В даному випадку вирішення питання може відбуватися двома шляхами – нове працевлаштування та скасування звільнення. Якщо не було пропуску днів, можна скасувати звільнення, якщо звільнення було за ініціативи працівника або за угодою сторін.

Для цього потрібно видати наказ про скасування наказу про звільнення. Підставою може стати заява працівника про анулювання заяви про звільнення.

Запис про звільнення потрібно визнати недійсним, а отже наступним за порядком внести запис до трудової книжки «Запис № ___ визнати недійним».

Внесення змін або скасування запису у Книзі руху трудових книжок ніяким документом не передбачено, а отже не буде помилкою просто закреслити запис або на полях олівцем зазначити, що запис був внесений помилково і вже по факту майбутнього звільнення за потреби внести правильні дані щодо звільнення.

 

19 квітня 2022 р. 16:40
Кадристка Кет