Оперативні відомості до ПФУ

22 вересня 2025 р. 11:05
Переглядів: 343
0

Добрий день. Наказ про прийняття на роботу виданий в п'ятницю 19.09.2025. 19.09.2025 подано повідомлення в податкову та на портал ПФУ оператині відомості. Сьогодні 22.09.2025 працівник відкликав свою заяву, відмовляється приступати до роботи. Видано наказ про скасування наказу про прийняття на роботу. Подано скасовуюче повідомлення в податкову. Чи правильно ми все зробили? Ще треба подати в ПФУ оперативні відомості. Що вказувати у полі "Атрибут події" так як там немає запису "Скасування" ? Дякую.

Ганна

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/1263

Теж хотіли би знати відповідь? Ви можете проголосувати за це запитання щоб підвищити його рейтинг та привернути до нього більше уваги.