Встановлення неповного робочого часу та звільнення

26 липня 2022 р. 16:48
Переглядів: 104
0

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, при встановленні неповного робочого часу на підприємстві в якому випадку працівник може бути звільнений на підставі п.6 ст.36 КЗпПУ? Наразі попередження за два місяці не здійснюється, працівника необхідно просто проінформувати про скорочення робочого часу до його введення. Тобто, якщо працівник якимось чином після отримання інформації про скорочення робочого часу, офіційно повідомить працедавця, що не погоджується з новим графіком, тоді такого працівника необхідно звільняти за п.6 ст.36 з виплатою вихідної допомоги? Чи зараз не важливо згоден чи не згоден працівник з таким графіком?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/207

Відповіді користувачів


0

Так, якщо не згоден працювати в нових умовах, можете звільнити

27 липня 2022 р. 09:15
Дмитро Кучерак