Як обчислити пенсію, якщо документи про розмір зарплати відсутні


10.09.2021

Якщо особа з 1 січня 1998 р. працювала офіційно, сплачувала податки зі своїх доходів до бюджету держави, роботодавець подавав персоніфіковані звіти до ПФУ, то в такому разі особа зможе отримати інформацію про свою заробітну плату (доходи).

У разі якщо ж заробітна плата отримувалась особою до 1 січня 1998 р. і така інформація відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків і Державному реєстрі загальнообов'язкового державного соціального страхування, то вона визначається виходячи з розміру середньої заробітної плати за відповідною професією (посадою) на підприємстві, в установі, організації, що склалася в кожному місяці роботи, за який втрачено документи про нарахування та виплату заробітної плати (доходу) за наявності підприємства, де працювала особа, або його правонаступника.

За відсутності відповідної професії (посади) враховують розмір середньої заробітної плати за аналогічною професією (посадою).

У разі повної втрати первинних документів про нарахування та виплату заробітної плати (доходу) за відповідний період вона визначається за відповідною професією (посадою) на зазначеному підприємстві, в установі, організації за календарний рік, що передує року, з якого призначається пенсія.

Якщо підприємство, де працювала особа, ще існує або ж є його правонаступник, інформацію про заробітну плату можна знайти в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

У разі якщо підприємство ліквідовано або реорганізовано та у випадку відсутності правонаступника документи передаються ліквідаційною комісією (ліквідатором) до відповідних державних архівних установ або іншим місцевим архівним установам.

Якщо документи не передавались до архівних установ, дані про заробітну плату визначаються, виходячи з мінімальної тарифної ставки (посадового окладу) за відповідною або аналогічною професією (посадою), передбаченою відповідною галузевою угодою, за календарний рік, що передує року, з якого призначено пенсію.

Отже, вичерпного переліку первинних документів, які повинні підтверджувати довідку про заробітну плату, у жодних нормативних документах не зазначено, а також не передбачено порядку підтвердження довідки про заробіток первинними документами, якщо в архівній установі відомості про заробітну плату відсутні.

За таких обставин, у разі відмови органу ПФУ розрахувати пенсію з підстав, що довідка не підтверджується первинними документами (відсутні дані про заробіток, що зазначаються у довідках про заробітну плату за період до 1 липня 2000 р.), слід звертатися до суду про визнання рішень та дій таких органів протиправними та зобов'язання вчинити дії.

Джерело: фейсбук-сторінка Міністерства юстиції України

 


◦ Соціальне страхування
◦ Пенсійне забезпечення
ДЕМО ДОСТУП