Працівники, які досягли 60-річного віку: дії роботодавця під час карантину


09.04.2020

У КМУ роз’яснили, що залишатися вдома мають усі особи, які досягли 60-річного віку, крім тих, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, та забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури.

Як діяти роботодавцю в такій ситуації?

Урядовці вказали, що працівників, яким виповнилося 60 років і які не належать до категорій, вказаних вище, роботодавець зобов'язаний перевести на режим віддаленої роботи у визначеному працівником місці самоізоляції або надати відпустку на період дії карантину. Якщо ж такі працівники все ж мають ходити на роботу, їм слід дотримуватися рекомендацій щодо масочного режиму, соціальної дистанції в 1,5 м, мати в наявності посвідчення особи та посвідчення з місця роботи.

Які об’єкти належать до об’єктів критичної інфраструктури?

До об’єктів критичної інфраструктури можуть бути віднесені підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, які:

— провадять діяльність та надають послуги в галузях енергетики, хімічної промисловості, транспорту, інформаційно-комунікаційних технологій, електронних комунікацій, у банківському та фінансовому секторах;

— надають послуги …


Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Карантин
ДЕМО ДОСТУП