Договір ЦПХ: облік, оподаткування, зарахування до стажу


◦ Оплата праці
◦ Розрахунки за договорами ЦПХ
◦ Облік і оподаткування

У статті з’ясовано, як підприємству-замовнику оподатковувати та відображати в бухгалтерському обліку та звітності виплати за договорами цивільно-правового характеру. Крім того, розглянуто питання, на яких умовах час, упродовж якого фізична особа надавала послуги за цивільно-правовим договором, слід включати до стажу роботи

Госпрозрахункове підприємство уклало із фізичною особою — громадя­нином України (не працівником підприємства та не підприємцем) договір підряду (далі — договір ЦПХ) на виконання оздоблювального ремонту в приміщеннях головного офісу, який передбачає проведення комплексних малярно-штукатурних робіт стін приміщень (ґрунтування, штукатурення, шпаклювання та фарбування), їх оздоблення дизайнерськими шпалерами з натуральних матеріалів, а також заміну старого лінолеумного покриття підлоги на ламінат.

Відповідно до договору термін виконання ремонтних робіт з матеріалів підприємства-замовника становить з 03.02.2020 р. по 15.04.2020 р. Загальна вартість робіт — 60 000,00 грн (без ПДВ). Вказану суму потрібно сплатити фізособі-виконавцю після завершення всіх визначених договором робіт і за умови їх здачі підприємству-замовнику в установлений строк та на підставі підписаного сторонами договору акта виконаних робіт.

 

Особливості оплати …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00