Доплата за позакласну роботу вчителю в разі присвоєння педагогічного звання

Оплата праці

 

За підсумками атестації учителю закладу загальної середньої освіти присвоєно педагогічне звання «старший учитель». Чи впливає цей факт на встановлення доплати за проведення позакласної роботи з фізичного виховання?

Заробітна плата педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти визначається відповідно до умов оплати праці, визначених Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102 (далі — Інструкція № 102). Згідно з п. 45 цієї Інструкції педпрацівникам за проведення позакласної роботи з фізичного виховання учнів закладу загальної середньої освіти провадиться доплата в таких розмірах від посадового окладу (ставки заробітної плати):

 якщо кількість класів (класів-комплектів) становить від 10 до 19 — 10 %;

 від 20 до 29 — 20 %;

 від 30 і більше — 30–40 %.

Конкретний розмір доплати працівнику визначає керівник закладу. Установлення підвищень ставок заробітної плати за педагогічні звання, присвоєні за результатами атестації, врегульоване п. 24 Інструкції № 102. Так, за звання «старший учитель» ставка заробітної плати (посадовий оклад) підвищується на 10 %.

Відповідно до п. 34 Інструкції № 102  у разі підвищення утворюється нова ставка заробітної плати (посадовий оклад). І вже з її урахуванням педпрацівникам вста-новлюються надбавки за вислугу років, за престижність праці, оплачуються години викладацької роботи, а також виплачуються …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00