Коригування зарплати за п. 10 Порядку № 100: як обчислювати коефіцієнти


◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток

Чи існує різниця в обчисленні коефіцієнта коригування заробітку за п. 10 Порядку № 100? Скільки цифр після коми має бути в коефіцієнті коригування? Якщо підвищення зарплати відбувається в періоді, за який за працівником зберігається середній заробіток, то коригувати слід середній заробіток чи дохід, з якого його обчислено? Відповіді на ці запитання — у статті

Коли минає перший шок від якогось нововведення, ми починаємо шукати в ньому підводні камені. Особливо якщо якесь питання в законодавстві чітко не врегульовано. І хоча за час застосування цього нововведення і напрацьовуються якісь певні правила, завжди є спокуса розглянути це питання з іншого боку, адже досконалості немає межі. Тож укотре наведемо норми п. 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 р. № 100 (далі — Порядок № 100), і детально їх розглянемо, щоб знайти відповіді на поставлені запитання.

Отже, у випадках підвищення тарифних ставок і посадових окладів на підприємст­ві, в установі, організації відповідно до актів законодавства, а також за …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00