Новорічні корпоративи та подарунки від роботодавця: оподаткування та звітність


◦ Оплата праці
◦ Матеріальне стимулювання
◦ Облік і оподаткування
◦ ПДФО та ВЗ
◦ ЄСВ


Під час вебінару, який нещодавно проводила науковий редактор журналу «Заробітна плата» Ольга ГЛИНЯНА, було розглянуто питання, пов’язані з організацією новорічних корпоративів і надання роботодавцем новорічних подарунків працівникам. Публікуємо відповіді на деякі запитання, що надійшли під час вебінару.

Керівництво госпрозрахункового підприємства вирішило провести для своїх працівників новорічний корпоратив в іншому місті. Поїздка запланована на грудень 2019 р. і здійснюватиметься на мікроавтобусі Mercedes-Benz Sprinter (на 21 кількість місць), який підприємство орендує на дві доби у фізичної особи на підставі укладеного договору. Відповідно до договору оренди зазначеній фізичній особі нараховано та виплачено 6300,00 грн. Як оподатковується вказана виплата та за якою ознакою доходу вона відображається у ф. № 1ДФ?

Види доходів, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, визначені п. 164.2 ПКУ. Проте доходи від надання в оренду рухомого майна в цьому переліку не вказані. Не наведені вони і в переліку видів доходів, які відповідно до ст. 165 ПКУ не потрібно включати до розрахунку загального місячного …


Повна версія статті доступна БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00