Заробітна плата
електронна версія

Оплата праці бібліотечних працівників гімназії


◦ Трудовi вiдносини
◦ Трудові відносини в окремих галузях
◦ Оплата праці
◦ Оплата праці в окремих випадках


Штатний розпис гімназії містить посади завідувача бібліотеки та бібліотекаря. Чи мають право працівники, які обіймають ці посади, отримувати підвищення до посадового окладу за роботу в цьому закладі? На які ще виплати стимулюючого характеру вони можуть розраховувати?

Бібліотекарі закладів загальної середньої освіти, до яких належить і гімназія, є працівниками галузі культури. Робота на вказаних посадах оплачується на умовах і в порядку, передбачених нормативно-правовими актами, зокрема наказом Міністерства культури України «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» від 18.10.2005 р. № 745 (далі — Наказ № 745).

Утім, зазначеним працівникам згідно з Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102 (далі — Інструкція № 102), встановлюються окремі доплати, надбавки й підвищення. Зокрема, згідно з пп. «б» п. 28 Інструкції № 102 керівні та педагогічні працівники гімназій мають право на 10-відсоткове підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) за роботу в цих закладах.

Згідно з додатком А …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00