Заробітна плата
електронна версія

Оплата за заміщення тимчасово відсутніх учителів


У статті розглянуто, як має оплачуватися праця вчителів, які заміщають тимчасово відсутніх колег, а також порядок документування фактів відсутності та заміщення

 

Згідно з п. 22 Типових правил внутрішнього розпорядку для працівників державних навчально-виховних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти України від 20.12.1993 р. № 455, за відсутності вчителя, вихователя керівник закладу зобов’язаний терміново вжити заходів щодо його заміни іншим працівником. Заміщення тимчасово відсутніх педагогічних працівників здійснюється за розпорядженням адміністрації закладу.

Факт заміщення пропущених уроків реєструють насамперед у класному журналі. Зокрема, вчитель, що провів урок у порядку заміщення, зобов’язаний записати в класному журналі зміст занять з учнями на цьому уроці: дату, тему, домашнє завдання. Згідно з п. 2.1 Інструкції з ведення класного журналу учнів 5–11 (12)-х класів закладів загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 03.06.2008 р. № 496, у разі відсутності вчителя педагогічний працівник, який його замінює, у графі «завдання додому» класного журналу після запису домашнього завдання записує «заміна», зазначає прізвище, ініціали та завіряє запис власним підписом.

Записи в Журналі обліку пропущених і заміщених уроків здійснюють відповідно до виданих по школі наказів «Про заміну уроків». Журнал має бути поаркушно пронумерованим, прошнурованим, скріпленим підписом директора школи та печаткою.

Вказівки щодо ведення журналу пропущених і замінених уроків вміщено в додатку 12 до наказу Міністерства освіти і …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00