Оподаткування ПДФО власних коштів працівника, витрачених у відрядженні

Офіційна думка

 

Чи виникає об’єкт оподаткування ПДФО у найманого працівника, якщо аванс на відрядження не видавався, а звіт про використання коштів під час відрядження та під звіт подається для відшкодування витрат, понесених за власні кошти?

 

У разі якщо юридичною особою (роботодавцем) відшкодовуються вит­рати, понесені фізичною особою (працівником) під час відрядження за власні кошти, то сума таких відшкодованих вит­рат не є об’єктом оподаткування ПДФО, за умови виконання усіх вимог, встановлених п. 170.9 ПКУ.

 


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00