Підвищення окладу директору, що має педагогічне звання «учитель-методист»

Оплата праці

 

Директор закладу загальної середньої освіти за посадою вчителя має педагогічне звання «учитель-методист», але наразі годин педагогічного навантаження він не має. Чи підвищується його посадовий оклад відповідно до постанови КМУ від 20.04.2007 р. № 643?

 Ні, не підвищується. Підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) працівникам установ і зак­ладів освіти за педагогічні звання, присвоєні за наслідками атестації, передбачено додатком 1 до постанови КМУ «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки» від 20.04.2007 р. № 643. Зокрема, за звання «учитель-методист» посадовий оклад (ставка заробітної плати) підвищується на 15 %.

Водночас підвищення ставок заробітної плати за звання, присвоєні за наслідками атестації, провадиться лише за період роботи на посадах, на яких були присвоєні відповідні звання (п. 24 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102; далі — Інст­рукція № 102). Особам з числа адміністративно-господарського, навчально-допоміжного персоналу, які можуть бути залучені до викладацької роботи, підвищення ставок заробітної плати за звання, зазначені у п. 24 Інструкції № 102, здійснюється на загальних підставах.

Тому посадовий оклад директора, який наразі не проводить викладацької роботи, не може підвищуватися за педагогічне звання «учитель-методист», адже це звання присвоєно йому під час роботи на посаді вчителя або тоді, коли …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00