Подання заяв в електронному вигляді фізособами —нерезидентами


◦ Офіційні роз’яснення
◦ Документація
◦ Електронна документація

Чи можуть іноземці або особи без громадянства (їх представники) подати в електронному вигляді облікову картку за ф. № 1ДР через ЕК?

Відповідно до п. 421.5 ПКУ платник податків стає користувачем електрон­ного кабінету та набуває право подавати звітність в електронній формі та вести листування засобами електронного зв’язку в електронній формі після проходження

в електронному кабінеті електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 р. № 851-VІ та «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 р. № 2155-VІІ або тих сервісів ідентифікації, використання яких дозволяється методологом електрон­ного кабінету.

Кваліфікований електронний підпис надається фізичній особі за умови подання надавачу електронних довірчих послуг (як приклад, Кваліфікованому надавачу ЕДП ІДД ДПС), зокрема, таких документів:

• заповненої та підписаної «Реєстраційної картки для фізичної особи» (встановленого зразка зі згодою на обробку персональних даних), в якій зазначаються дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків (або серія та номер паспорта/номер ID-картки, якщо …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00